CHEMTRAİL UYGULAMASI SİLAH MI? ÖNLEM Mİ?


Tıpkı aşağıdaki resimlerde olduğu gibi;

CHEMTRAİL diye bir uygulama duydunuz mu?

Eğer duymadıysanız ve konu hakkında bilgiye sahip değilsiniz dört gözle okumanızı tavsiye ediyorum çünkü bu yazıyı okuduktan sonra üzerinizden geçen uçaklara dört gözle bakacaksınız.

Gündelik hayatta gözümüze bir çok hareket eden uçak takılır ancak bu uçakların bazılarında arka bölümlerinden yoğun bir iz bırakarak geçen uçaklar görürüz.
Peki neden yaparlar bunu hiç düşündünüz mü?
“Dur ula ha buraya bir imzamı atayım” demek için değil herhalde…
Aslında şu her zaman ki her olayı “Polyanna” tavrıyla masumane açıklamalar ile anlatmaya çalışan “Bilir Kişi” raporlarına bakılırsa arkasında iz bırakan uçaklarımız sadece “İlaçlama” yapıyorlar.
Türkiye’de ise 1995′ten beri gökyüzünden ilaçlanıyoruz…
Çoğu kişi bunları uçağın motorlarından çıkan buhar ya da kristal sanıyor.
Onlar sanmaya devam etsinler çünkü teknik veriler uçağın raporlarından çıkan kristallerin en geç 23 saniye içerisinde yok olacağını söylerken, bu malum uçakların arkasından çıkan bu bulutumsu izler saatlerce iz halinde kalabiliyor ve kaybolmayıp sıradan bulut halini alabiliyor.

Bununda sebebi ağır toksit metalleri bünyesinde bulundurması…

ABD’li gazeteci Will Thomas konu hakkında araştırma yapıyor ve ağır toksit metali olarak nitelediğimiz bu maddelerin özünün ne olduğunu araştırıyor.

Sonuç; Aliminyum ve Baryum
Peki gökyüzünde uçakların saçtığı bu maddeler soluduğumuz havaya, içtiğimiz suya, yediklerimizi yetiştiren toprağa karışmıyor mu?
Hemde en alasından karışıyor…
Peki karışıyorsa bunların insan sağlığına zararı nedir?
Hemen burada bir başka soru soralım;
Son yıllarda “ÇOK UNUTKAN OLDUM!” gibi şikayetleriniz oluyor mu?
ABD’li araştırmacı ve biyolog Mangelis’e göre başta zeka geriliği, unutkanlık, dalıp gitme, korku, endişe vs. gibi hastalıklara sebep oluyor.
Peki bunu neden yapıyorlar?
Cevabı ABD Calgary Üniversitesi öğretim üyelerinden Jeomühendislik Bilim Dalı görevlisi David Keith versin. Şöyle diyor bay David;
“Bu küresel ısınmanın verdiği zararı önlemek için bir önlemdir. Atmosferi spreylemek tüm insanlığı tehlikeden kurtarmak gibidir. Bu bazı insanlara zarar veriyor olsa bile. Kanser olan birine uygulanan kemoterapi zararlı olmasına rağmen kullanılıyorsa, atmosferi spreylemek de iklimi tedavi etmek için kullanılabilir”
Gördünüz mü?
Atmosferi tedavi etmek için, hani bizde birkaç Mehmet öldü diye meclis toplamayanlar gibi bunlarda, birkaç insan ölecek diye atmosferi speylemekten vazgeçemezler.
İlluminati isimli kitabımızda uzun uzadıya anlatmış ve dünya nüfusunu azaltmak için nasıl entrikalar çevirdiklerini gözler önüne sermiştik. Bakın adeta bizim tezimizi onaylarcasına ABD Başkanı Barack Obama’nın Bilim ve Teknoloji danışmanlığı görevini sürdüren John Holdren ne diyor;
“Dünya nüfusu bilinçsizce çoğalıyor ve kaynaklar bu nüfusu idare edecek düzeyde değil. Dünya nüfusu kontrollü bir şekilde azaltılmalı”
Tabi hemen burada ABD Bilim ve Teknoloji konsorsiyumunun da atmosferi şu malum uçaklarla speyleme konusuna tam destek verdiğini hatırlatalım hemen. Ki o zaman bu ilaçlamaların ve içinde barındırdığı ağır metallerin neye, ne için, neden sebep verdiğini ve bu uygulamanın neden yapıldığını anlamış olalım.
Geçtiğimiz yıllarda toplu halde arı ölümleri ve yine toplu halde balık ölümleri haberleri ile çalkalanıyordu dört yan hatırlıyor musunuz?

O bölgelerde Rus biyolog Alexsandra Charminov Aliminyum, Baryum ve Strontiyum maddelerine rastlamış. Hazırladığı rapora göre ise bu normal düzeyin 40.000 kat üzerinde ve arı ölümlerine sebep veren etken bu olmasının yanı sıra, söz konusu bölgede tekrar yaşamın oluşması uzun zaman alabilir.

 

ABD’li araştırmacı gazeteci Desiree Rover ‘ın sözleri ise oldukça ilginç;
“Bu spreyler ile hayvanlar ölüyor ama insanlarda yaralanıyor. Uzun zamandan beri düşünmeyen insan yaratılıp sonrada kısırlaştırmaya çalışacaklar”
Peki bugün “NEDEN BU İNSANLIK BÖYLE” sorusunun cevabı bu olabilir mi?
“NEDEN BU KADAR KOYUN MİLLET OLDUK” sorusunun cevabı bu olabilir mi?
Rover’ın söylediği kısaca bu ki haksızda sayılmaz… Çünkü gerçekten okumuyor, düşünmüyoruz.
Ya gökyüzünde arkasında uzun bulutlar oluşturan bu uçaklar gerçekten bir silah ise?
Ya gerçekten insana zararlı kimyasallar salgılıyorlar ve nüfusu azaltmak içinse?
Laboratuar ortamında oluşturulmuş patojen barındırdığı belirlenen bu kimyasalların havaya salgılanmasının sebebi hastalık yaratıp sonra da sağlık sanayini harekete geçirmek ise?
Fazla mı paranoyağız? Neden? Her ayrıntıyı düşündüğümüz için mi?
Peki eşeğini salıp çayıra, otlaya karnın doyura diye türkü söyleyen ve tamda onların istediği gibi hiçbir şey düşünmeyenler? Onlar nedir biz paranoyak isek?
FBI üst düzey yöneticilerinden Ted Gunderson şöyle diyor;
“Spreyleme insanlığı katletmekten başka bir şey değildir”
Sanırız o da bir paranoyak…
Aslında tehlikenin çanları gökyüzünde kendini bariz göstererek belli ediyor ve bunu anlamak için Einstein olmaya da gerek yok. Gözünüzü biraz yukarlara kaldırın ve Mustafa Kemal Atatürkr’ün en azından “istikbal göklerdedir” sözüne kulak verinde gökyüzüne bakın.
Zira baktığınızda HAARP deneylerinin bir tanesi olan “Chemtrail” silahının nasıl gözümüzün içine baka baka denendiğini göreceksiniz.
Sonra kendinize yukarıda iddia ettiğimiz şu soruları sorun;
Toplumun çoğunluğunda bir boşvermişlik ve umursamazlık var mı?
Toplum düşünmekten ziyade yiyip içmek ve eğlenmek olgularıyla hayatlarını devam ettiriyor mu?
Kendimde dahil olmak üzere çevremde unutkanlık hastalığı sık görülüyor mu?
Kendim de dahil olmak üzere çevremde bıkkınlık, umursamazlık, ruhsal çöküntü mevcut mu?
Sağlık sorunlarının arasında bağışıklık sistemi ve boğaz enfeksiyonu sorunları sık görülüyor mu? (sık nezle olma, boğaz alerjisi vs.dahil)
Tüm bunları sorun ve lütfen cevapları bize bildirin…
Umarım biz haksız çıkarız…

Реклама